KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16091039
nr 1609 1039
Oidentifierad Konstnär, 16-1700-tal, Heliga Familjen, osignerad. Olja på pannå, 71x63 cm, yttermått inklusive ram: 87x80 cm
Utrop:
8.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:19:21
21/3 23:37:09
- Klassiska
25 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska